г. Николаев

тел.0999_622_655

Пятница, 10.04.2020, 13:02
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Поиск
Кто нас посещает
Календарь
«  Июнь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наш опрос
В какой сфере законодательства Вам необходима консультация адвоката?
Всего ответов: 813
СТАТИСТИКА
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 26 » Оголошення про призначення аукціону з продажу майна банкрута
14:19
Оголошення про призначення аукціону з продажу майна банкрута
Наступним повідомляємо про призначення аукціону з продажу майна банкрута - фізичної особи-підприємця Іванова Івана Івановича:

Майно, що продається:

Житловий будинок, що розташований в місті Миколаєві по вул. Карпенка, 111/1 та має наступні характеристики: загальна площа: 225,80 кв.м., житлова площа: 112, 30 кв.м., кількість житлових кімнат: 7 (сім), поверх: 2 (два).

 

Аукціон відбудеться «___» __________ 2013року об ______ годі, за адресою : м. Миколаїв, вул. ______________________.

Початкова вартість майна складає 250000,00 (двісті п’ятдесят тисяч грн. 00 коп.) грн. з можливістю її знижена на 10 відсотків.

Гарантійний внесок в розмірі ____________ грн. вноситься в касу організатора аукціону.

Продавець майна арбітражний керуючий, ліквідатор фізичної особи – підприємця Іванов Іван Іванович – Петрова Катерина Іванівна (м. Миколаїв, вул. Крилова, 48, тел. 0671111100).

Заяви на участь в аукціоні подаються з моменту публікації оголошення про проведення аукціону та не пізніше ніж за два дня до початку його проведення  та приймаються арбітражним керуючим Петровою К.І. за адресою: м. Миколаїв, вул. Крилова, 48.

Заява на участь в аукціоні складається повинна містити такі відомості:

найменування, організаційно-правова форма, місцезнаходження, поштова адреса заявника (для юридичної особи);

прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи);

номер контактного телефону, адреса електронної пошти заявника.

Заява на участь в аукціоні повинна містити також відомості про відсутність заінтересованості заявника стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону та про характер цієї заінтересованості у разі її наявності.

До заяви на участь в аукціоні повинні додаватися копії документа, що підтверджує повноваження особи на здійснення дій від імені заявника; та документа про сплату гарантійного внеску.

Переможцем аукціону стане учасник який запропонує найвищу від початкової ціну за майно.

Оплата за придбане майно здійснюється на протязі п’яти днів з дня одержання Покупцем проекту договору шляхом внесення суми до каси Продавця або перерахування коштів на зазначений у протоколі номер банківського рахунку.

Організатором аукціону являється арбітражний керуючий Петрова Катерина Іванівна (м. Миколаїв, вул. Крилова, 48). Додаткову інформацію щодо майна та порядку проведення аукціону Ви можете отримати за тел. 0671111100.

Текст договору, що укладається на аукціоні:

Ми, Іванов Іван Іванович, ідентифікаційний номер 11223344, що проживає в м. Миколаєві, по вул. Подовжня 11, далі іменований «Продавець», та:

 

________________________, ідентифікаційний номер _________________, що проживає в м. __________________ по вул. _______________, далі іменований «Покупець», діючи добровільно і перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам'яті, розуміючи значення своїх дій, попередньо ознайомлені з приписами цивільного законодавства, що регулюють укладений нами правочин (зокрема, з вимогами щодо недійсності правочину), керуючись ст.  50 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» уклали цей договір про таке:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. За цим договором Продавець зобов'язується передати майно у власність Покупцю, а Покупець зобов'язується прийняти придбане на аукціоні майно і сплатити за нього обговорену грошову суму.

 

1.2. Житловий будинок, що відчужується за даним Договором розташований в місті Миколаєві по вул. Карпенка, 111/1 та має наступні характеристики:

 Загальна площа: 225,80 кв.м.

 Житлова площа: 112, 30 кв.м.

 Кількість житлових кімнат: 7 (сім).

 Поверх: 2 (два).

 

1.3. Житловий будинок належить Продавцю на праві приватної власності на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно Серія САА №009988 від 09.01.2001р., видане Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради.

 

1.4. Продавець стверджує, що на момент укладення цього договору вказана вище квартира не перебуває під арештом чи забороною, щодо неї не ведуться судові спори, відносно неї не укладено будь-яких договорів з відчуження чи щодо користування з іншими особами.

 

1.5. Відчужуваний житловий будинок оглянутий Покупцем. Недоліків, які перешкоджають використанню його за цільовим призначенням на момент огляду не виявлено. Претензій до ПРОДАВЦЯ щодо якісних характеристик відчужуваного будинку покупець не має.

 

2. ЦІНА ДОГОВОРУ

2.1. Продаж житлового будинку вчиняється за ______________________(___________________) гривень _____ копійок.

2.2.  Розрахунок за придбаний будинок здійснюється в порядку передбаченому Розділом ІV ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

 

3. ПОРЯДОК ТА СТРОКИ ПЕРЕДАЧІ БУДИНКУ ПОКУПЦЮ.

3.1. Передача будинку і прийняття його Покупцем здійснюється за передавальним актом, що підписується сторонами і оформлюється відповідно до законодавства.

3.2. Акт про передання права власності на куплений житловий будинок разом із протоколом про проведення аукціону не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни передається нотаріусу, а копії акта не пізніше наступного дня разом із відомостями про нотаріуса надсилаються (вручаються) Покупцю.

 

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

4.1. Обов'язки Продавця:

4.1.1. Передати будинок Покупцю у стані, що відповідає умовам цього Договору.

4.1.2. Попередити Покупця про права третіх осіб на будинок.

4.1.3. Попередити Покупця про всі відомі йому недоліки речі.

 

4.2. Права Продавця:

4.2.1. Вимагати сплати встановленої ціни за будинок відповідно до умов цього Договору

4.2.2. Вимагати прийняття будинку Покупцем у стані, що відповідає умовам цього Договору.

 

4.3. Обов'язки Покупця:

4.3.1.  Сплатити за квартиру ціну, встановлену цим Договором.

4.3.2. Прийняти квартиру у стані, що відповідає умовам цього Договору.

 

4.4. Права Покупця:

4.4.1. Вимагати від Продавця передачі будинку у стані, що відповідає умовам цього Договору.

4.4.2. Вимагати від Продавця виконання інших обов'язків за цим Договором.

 

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Вимоги законодавства щодо змісту й правових наслідків правочину, що укладається сторонами, їм роз'яснено. Сторони підтверджують, що цей Договір не носить характеру мнимої та удаваної угоди.

5.2. Договір укладено у трьох примірниках, два з яких передано сторонам, третій - у організатора аукціону.

5.3. У випадках, не передбачених даним Договором сторони керуються чинним законодавством. Таке ж правило діє у разі протиріччя цього Договору імперативним нормам чинних законодавчих актів.

5.4. Відповідальність сторін встановлюється згідно з чинним законодавством.

Категория: Банкротство, ликвидация | Просмотров: 2192 | Добавил: Адвокат | Теги: продаж майна банкрута аукціон | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar